• Awaryjny telefon 24h / 7 dni
    +48 696 003 003

AWARYJNE OTWIERANIE MERCEDESA

AWARYJNE OTWIERANIE MERCEDESA

Samochody klasy Premium, takie jak mercedesy charakteryzują się skutecznymi mechanizmami zamykającymi, które trudno jest sforsować włamywaczom.  Generalnie ta cecha jest bardzo ceniona przez właścicieli pojazdów, jednakże sprawia spore problemy w momencie, kiedy w samochodzie zatrzaśnięto kluczyki.

Pogotowie zamkowe w Warszawie to firma, która  profesjonalnie zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodów luksusowych. W naszej bogatej ofercie mamy także inne usługi ślusarskie. Do najbardziej popularnych, poza awaryjnym otwieraniem aut, należą montaż i wymiana zamków. Także bardziej skomplikowane realizacje nie są nam obce – awaryjne otwieranie mieszkań ciszy się rosnącą popularnością.

Ślusarze z Pogotowia zamkowego Warszawa, dzięki doświadczeniu, wiedzy, umiejętnościom oraz specjalistycznym narzędziom, wykonają awaryjne otwieranie mercedesów w sposób zupełnie bezinwazyjny. To sprawia, że jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży!

Zatrudnieni u nas fachowcy awaryjne otworzą wszystkie modele mercedesów, w tym: A, B, C, E, G, R, S, CL, CLK, CLS, SL, SLK, GL, GLK, ML, AMG czy Brabus. Także starsze modele nie mają przed nami żadnych tajemnic. Z powodzeniem możesz nam zlecić awaryjne otwieranie mercedesów typu: W123, W124, W126 czy W140.

Postaw na profesjonalną usługę ślusarską!

Awaryjne otwieranie mercedesów – kontakt 696-003-003