• Awaryjny telefon 24h / 7 dni
    +48 696 003 003

NAPRAWA I SERWIS ZAMKÓW DRZWI MIESZKAŃ

NAPRAWA I SERWIS ZAMKÓW DRZWI MIESZKAŃ

Pogotowie zamkowe Warszawa 24 h to zespół profesjonalnych ślusarzy, którzy podejmą się każdej naprawy zamka. Oferujemy Państwu również usługi serwisowania zamków.

Zajmujemy się konserwacją zamków oraz reparacją uszkodzonych urządzeń zabezpieczających mienie. Prowadzimy serwis Dierre i serwis Gerda, wysokiej klasy zamków i drzwi wiodących w świecie producentów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Systematycznie szkolimy naszą kadrę, która wezwana na miejsce awarii, profesjonalnie wykona naprawę oraz serwis zamka każdej marki.

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Warto pamiętać, że tylko sprawnie działający zamek może być gwarantem spokojnego i bezpiecznego życia. Dlatego polecamy nasze usługi ślusarskie, w tym naprawę i serwis zamków.

W stałej sprzedaży posiadamy zamki do drzwi takich firm jak: Gerda, Dierre, Keso, Mottura oraz Salto. To sprzęt znanych i cenionych w świecie marek, które dbają o komfort i wysoki stopień Państwa bezpieczeństwa.

Pogotowie zamkowe Warszawa 24 h wykonuje montaż i wymianę zamków, jak również wszelkiego rodzaju awaryjne otwarcia drzwi, mieszkań czy samochodów. Polecamy się jako zespół rzetelnych fachowców, posiadających wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe. W usunięciu awarii zamka pomożemy Państwu o każdej porze dnia czy nocy.

POGOTOWIE ZAMKOWE WARSZAWA 24 H

NAPRAWA I SERWIS ZAMKÓW – TELEFON 696-003-003